PupSocks Pomáhá

Proč?

  • Naše zákony zvířata nechrání a vůle politiků něco změnit zatím není. Spousty zvířat zůstává a následně umírá v krutých podmínkách, protože není možné je odebrat.
  • Pokud byste sesbírali opuštěná a týraná zvířata z celé republiky, byl by to obrovský počet, který už nikdy nenajde domov.
  • Útulky a dobrovolné spolky jsou plné, už není často kam dávat. Mnohá zvířata se do útulku ani nedostanou, zůstávají na místech a čekají na pomoc, která nikdy nepřijde.
  • Pes, který přichází z velmi zlého prostředí, se v běžném státním útulku nemá šanci postavit zpět na všechny čtyři nohy. Pes má pouze číslo a bez informací o jeho povaze je malá šance, že najde domov. Velký počet psů v běžných útulcích dožívá a zemře za mřížemi.

 

     Návrh bez názvu (34)   Návrh bez názvu (35)_1

 

 

A proto jsme se spojili se spolkem Dočasky De De, který poskytuje azyl týraným a opuštěným pejskům, připravuje je na nový začátek a hledá pro ně nové a lepší domovy. Z každého prodaného páru ponožek putuje 10 Kč na pomoc pejskům. Každý den k 15. dni v měsíci posíláme finanční dar z celkového počtu prodaných ponožek za daný měsíc. Ověřit si to můžete na transparentním účtu 2500978266 / 2010

 

Více o Dočaskách zde.

 

 

 

Celkově jsme spolu vybrali přes

9 000 Kč

 

 

Děkujeme, že spolu s námi měníte svět k lepšímu Návrh bez názvu (24)