Proč PupSocks

 

 

Nohy vás nosí celý život, proto si zaslouží extra péči

Zaměřujeme se na pohodlí vašich nohou. Naše PupSocks ponožky jsou vyrobeny z 93 % polyester a 7 % elastanu. Dlouho jsme hledali balanc mezi vysokým pohodlím a nadprůměrnou kvalitu tisku. Díky tomu jsme zvolili prvotřídní polyesterová vlákna, která mají velkou odolnost proti světlu, povětrnosti a mikroorganismům. Tkaniny ze směsí s polyesterem jsou méně mačkavé, trvanlivější, pevnější a lehčí. Zásluhou elastanu si ponožky udržují svůj tvar a lépe přilnou k chodidlu.

Díky naší velkoformátové tiskárně, kvalitního sublimačního papíru s vysokou gramáži, špičkovému termolisu a zlatým českým ručičkám, dokážeme na ponožky přenést i sebemenší detaily a mít dokonale čistý obraz se sytými barvami.

Naše ponožky nosíme denně, proto za ně můžeme dát ruku do ohně.

 

Předveďte, co ve vás je

Vy jste originální! Každý z nás je jedinečný. Díky stovkám designům, každý se může najít a ukázat svému okolí, jaký má postoj na svět. K tomu ještě můžete světu ukázat vašeho mazlíčka! PupSocks se hodí nejen pro sebe, ale též i jako dárek. Vězte, že takovým dárkem potěšíte každého majitele domácích zvířat.

 

V neposlední řádě… protože jsou NAŠE

Jsou to naše české ponožky. Díky Vám dokážeme vytvářet další pracovní místa a připomínat mladším zákazníkům, že Česko je cool. Děkujeme všem, kteří se stali součásti naše PupSocks rodiny. Momentálně se po Česku pohybuje přes 550 PupSockťáků. Každého z Vás si velice vážíme.

 

 

>>> STÁT SE SOUČÁSTÍ RODINY <<<

 

Návrh bez názvu (21)