Proč PupSocks

 

 

Nohy vás nosí celý život, proto si zaslouží extra péči

Zaměřujeme se na pohodlí vašich nohou. Naše PupSocks ponožky jsou vyrobeny z 93 % polyester a 7 % elastanu. Dlouho jsme hledali balanc mezi vysokým pohodlím a nadprůměrnou kvalitu tisku. Díky tomu jsme zvolili prvotřídní polyesterová vlákna, která mají velkou odolnost proti světlu, povětrnosti a mikroorganismům. Tkaniny ze směsí s polyesterem jsou méně mačkavé, trvanlivější, pevnější a lehčí. Zásluhou elastanu si ponožky udržují svůj tvar a lépe přilnou k chodidlu.

Díky naší velkoformátové tiskárně, kvalitního sublimačního papíru s vysokou gramáži, špičkovému termolisu a zlatým českým ručičkám, dokážeme na ponožky přenést i sebemenší detaily a mít dokonale čistý obraz se sytými barvami.

Naše ponožky nosíme denně, proto za ně můžeme dát ruku do ohně.

 

Předveďte, co ve vás je

Vy jste originální! Každý z nás je jedinečný. Díky stovkám designům, každý se může najít a ukázat svému okolí, jaký má postoj na svět. K tomu ještě můžete světu ukázat vašeho mazlíčka! PupSocks se hodí nejen pro sebe, ale též i jako dárek. Vězte, že takovým dárkem potěšíte každého majitele domácích zvířat.

 

V neposlední řádě… protože jsou NAŠE

Jsou to naše české ponožky. Díky Vám dokážeme vytvářet další pracovní místa a připomínat mladším zákazníkům, že Česko je cool. Děkujeme všem, kteří se stali součásti naše PupSocks rodiny. Momentálně se po Česku pohybuje přes 550 PupSockťáků. Každého z Vás si velice vážíme.

 

 

>>> STÁT SE SOUČÁSTÍ RODINY <<<

 

Návrh bez názvu (21)

Přihlaste se prosím znovu

Omlouváme se, ale Váš CSRF token pravděpodobně vypršel. Abychom mohli udržet Vaši bezpečnost na co největší úrovni potřebujeme, abyste se znovu přihlásili.

Děkujeme za pochopení.

Přihlášení