7 TIPŮ PÉČE O MAZLÍČKA

7 Tipů JAK pEČOVAT o mazlÍčka, když MÁTE PLNO PRÁCE

Mít pejska se zaměstnáním na plný úvazek nemusí být zábava, hlavně je to náročné pro vašeho mazlíčka. Proto jsme pro vás připravili 7 tipů jak se o svého chlupatého kamaráda můžete postarat i když máte spoustu pracovních úkolů. 

 

1.  Vemte svého psa do práce

Tento tip se nebude vztahovat na každého, ale za určitých okolností můžete vzít svého pejska společně s sebou. Pokud pracujete venku nebo trávíte spoustu času řízením vlastního automobilu v rámci svého zaměstnání, tak odpověď na otázku: „Co mám dělat se svým mazlíčkem, když jdu práce?" je jednoduchá. Stačí si vzít svého mazlíčka s sebou do zaměstnaní. Určitě se nebude nudit a bude Vám za takovou možnost vděčný. 

 

2.  PRÁCE Z DOMOVA / HOMEOFFICE

 

Stále více společností se otevírá myšlence homeofficu. Obzvlášť v dnešní době je toto téma velmi aktuální. Až se obrátíte na svého šéfa, s žádostí o práci z domova, zaměřte se na výhody, které společnost může získat, jako je například maximální efektivita, lepší produktivita, uvolnění kancelářských prostor a snížený odběr firemních zdrojů. Váš mazlíček toto řešení ocení nejvíc!

 

3.  Cvičte, než půjdete

Pokud chcete aby váš pes doma v klidu odpočíval po celý den, když jste v práci, tak předtím než se vydáte do práce, zacvičte si s ním. I kdyby to znamenalo, že si přivstanete o půl hodiny dříve, než za normálních okolností. Věnujte velkou část času namáhavé hře nebo běhu - něco navíc k jejich běžné ranní procházce - abyste zvýšili šance, že váš pes bude trávit většinu dne spánkem a odpočinkem.

 

4.  Synchronizujte plán své rodiny

Pokud žijete s rodinou, přáteli nebo spolubydlícími, zkuste sladit své časové rozvrhy a vytvořte plán psů pro pracující majitele. Pokud je to možné, posuňte si přestávky na oběd nebo pracovní dobu tak, aby váš pes nezůstal dlouho doma sám. Pokud pracujete v blízkosti domova, pozdější nebo dřívější oběd než obvykle může znamenat, že den vašeho psa bude přerušen několika návštěvami členů lidské rodiny domů. 

 

5.  Snadný přístup do domu a na dvorek

Omezte psa na dvorek, ať se nemusíte bát, že přijdete domů a najdete nepříjemné nehody na vaší podlaze. Nevýhodou ponechání psa venku, když jste v práci, je bohužel to, že by váš pes mohl být chycen venku v dešti nebo během letních měsíců by mu mohlo být až moc velké teplo. Zvažte instalaci magnetických nebo elektronických psích dveří, aby váš pes mohl trávit čas doma nebo venku během dne.

 

6.  Přírůstek do rodiny 

Jedním z nejlepších způsobů, jak nechat svého psa doma aby se nenudil je zvážit pořízení dalšího pejska. Toto je samozřejmě další obrovský závazek, který nelze brát na lehkou váhu, nicméně odměna za přátelství, zábavu a společnost pro vašeho psa po celý den může být obrovská.

 

7.  Automatický dávkovač potravin a vody 

Pokud vás zajímá, jak se o svého psa starat i v práci, jednou z vašich hlavních myšlenek bude, jak zajistit, aby měl váš pes po celý den odpovídající přístup k jídlu a vodě. Pokud je váš pes zvyklý na několik malých jídel po celý den - nebo je vaše štěně známé tím, že se převrhlo nebo koupalo ve své misce s vodou - automatický dávkovač jídla a vody vám poskytne klid, protože bude mít přístup k jídlo a voda v předem stanovených časech po celý den.

 

8. PupSocks BONUS

O svého mazlíčka jste se postarali, gratulujeme jste skvělý páníček! 

Ale, nezapomněli jste na sebe? Jak se zbavit nudy v prací a zvednout náladu sobě a svým kolegům? No přece PupSocks ponožkami s potiskem vašeho mazlíčka! 

Stačí si vybrat design a nahrát fotku vašeho krasavce, zbytek je na nás!

 Návrh bez názvu (21)

 

 

 

 

Článek byl inspirován a převeden z jetpetresort.com