5 nápadů na dárky k Vánocům

5 nápadů na dárky k Vánocům

 

1. Girlandy a projektory

Počasí v zimních měsících umožňuje trávit večery a víkendy doma s blízkými lidmi. Vytvořit magickou atmosféru pouhým stisknutím tlačítka vám pomohou projektory hvězdné oblohy, domácí planetária, girlandy a další jiné roztomilé svítící ozdoby, které pomohou vytvořit útulnou a romantickou atmosféru doma.

 

2. Vánoční ozdoby

Společné zdobení vánočního stromu může být příjemnou zábavou pro pár anebo rodinu. Aby to bylo ještě příjemnější, stojí za to předem připravit zajímavé figurky pro vánoční stromeček. Zkuste najít dekorace ve vintage stylu. Originální vánoční ozdoby stylizované do starých časů se stanou vhodným tématicky dárkem k Vánocům. Kromě toho můžete zkusit vyrobit figurky s individuálním designem, kam můžete napsat například datum vašeho právního setkání, prvního polibku anebo frází, která patří pouze vám.


3. Neobvyklé šperky

Prsteny a další šperky již málo koho překvapí. Takový dárek rozhodně potěší, ale pokud chcete dát důležité pro vás osobě něco opravdu neobvyklého, můžete objednat parní náramky na míru nebo náhrdelník, kde budou vyryta vaše jména. Můžete si být jisti, že tento šperk bude bezpochyby jediný na světě.


4. Parfémy s neobvyklými vůněmi

Vánoce jsou vhodným svátkem pro dávání dárků, které byste jen tak nikdy nekoupili.

Pokud chcete vytvořit slavnostní atmosféru, dejte partnerovi parfém s vůní smrku, mandarinky nebo perníku. Ano, teď takové existují.

 

5. Ponožky s vlastním potiskem

Dárek vyrobený na míru přímo pro osobu, které bude darován, vždy vyvolává pocit výjimečnosti. Díky PupSocks.cz si můžete nechat vyrobit ponožky s vánočním motivem s potiskem vlastní fotky. Na ponožky můžete dát fotku přítelkyni/přítele, maminku, pejska nebo jakékoliv jiné zvířátko. Takový dárek rozhodně překvapí a potěší!