Jak vybrat ten nejlepší dárek k Vánocům?

Jak vybrat ten nejlepší dárek k Vánocům?

 

Nápadů na dárek pro partnera může být opravdu mnoho. PupSocks Vám přináší několik užitečných rad, jak se neztratit a trefit s tím nejlepším dárkem pro důležitou osobu.

 

1. Zaměřte se na to, co člověk opravdu potřebuje

Nejlepším způsobem, jak zkazit přítelovi svátek je dát mu věc, kterou nepotřebuje a která se mu vůbec nehodí. Když spolu trávíte čas, naslouchejte tomu, co říká: občas jedná náhodná věta muže vydat jeho skutečnou touhu. Pokud se zastaví u nějaké věciv obchodě, která přiláká jeho pozornost, muže to být taky znamení. Empatická a pozorná holka vždy ví, co její milovaný opravdu potřebuje.

 

2. Zvažte osobnost přítele

Dárek by měl odpovídat zájmům člověka. Pokud přítel tráví volný čas u počítačových her, bude se určitě těšit na nový joystick. Věnuje volný čas fotbalu nebo basketbalu? Proč mu nedat nějakou sportovní pomůcku, například nový míč nebo sportovní oblečení?

 

darek%20k%20vanocum

 

3. Myslete kreativně

Vánoce jsou jednou za rok, takže se snažte vložit do výběru dárku maximální kreativitu. Zkuste vymyslet nějaký zajímavý způsob, jak předat dárek, který vyadří plnou péči a lásku a zároveň nebude šablonovitá. Nabízíme několik  tipů, jak dát dárek: Přimět manžela, aby se obtěžoval: schovejte dárek a nechte přitele ho hledat! Po cestě rozložte malé dárky a vedle nich poznámky s pokyny-tipy, doplňte je přijemnými slovy tak, aby každá poznámka napovídala, kde se nachazí ta dálsí. Například: "Zlato, mám pro tebe malý dárek. Mrkni se do prvního šuplíku!». Anebo jinak: váš manžel nebo přítel bude příjemně překvapen, pokud mu dáte krásné ponožky, do kterých kterých schováte hlavní dárek. Vložte do" balení " vstupenky na fotbalový zápas, dárkový certifikát, letenky - cokoliv! Ponožky si můžete vybrat od PupSocks, na které potisknete vaší společnou fotku. Ty vám budou sloužit nejenom jako hezký obal, ale taky jako dálší krásný dárek pro miláčka.

Přihlaste se prosím znovu

Omlouváme se, ale Váš CSRF token pravděpodobně vypršel. Abychom mohli udržet Vaši bezpečnost na co největší úrovni potřebujeme, abyste se znovu přihlásili.

Děkujeme za pochopení.

Přihlášení