Jak vybrat ten nejlepší dárek k Vánocům?

Jak vybrat ten nejlepší dárek k Vánocům?

 

Nápadů na dárek pro partnera může být opravdu mnoho. PupSocks Vám přináší několik užitečných rad, jak se neztratit a trefit s tím nejlepším dárkem pro důležitou osobu.

 

1. Zaměřte se na to, co člověk opravdu potřebuje

Nejlepším způsobem, jak zkazit přítelovi svátek je dát mu věc, kterou nepotřebuje a která se mu vůbec nehodí. Když spolu trávíte čas, naslouchejte tomu, co říká: občas jedná náhodná věta muže vydat jeho skutečnou touhu. Pokud se zastaví u nějaké věciv obchodě, která přiláká jeho pozornost, muže to být taky znamení. Empatická a pozorná holka vždy ví, co její milovaný opravdu potřebuje.

 

2. Zvažte osobnost přítele

Dárek by měl odpovídat zájmům člověka. Pokud přítel tráví volný čas u počítačových her, bude se určitě těšit na nový joystick. Věnuje volný čas fotbalu nebo basketbalu? Proč mu nedat nějakou sportovní pomůcku, například nový míč nebo sportovní oblečení?

 

darek%20k%20vanocum

 

3. Myslete kreativně

Vánoce jsou jednou za rok, takže se snažte vložit do výběru dárku maximální kreativitu. Zkuste vymyslet nějaký zajímavý způsob, jak předat dárek, který vyadří plnou péči a lásku a zároveň nebude šablonovitá. Nabízíme několik  tipů, jak dát dárek: Přimět manžela, aby se obtěžoval: schovejte dárek a nechte přitele ho hledat! Po cestě rozložte malé dárky a vedle nich poznámky s pokyny-tipy, doplňte je přijemnými slovy tak, aby každá poznámka napovídala, kde se nachazí ta dálsí. Například: "Zlato, mám pro tebe malý dárek. Mrkni se do prvního šuplíku!». Anebo jinak: váš manžel nebo přítel bude příjemně překvapen, pokud mu dáte krásné ponožky, do kterých kterých schováte hlavní dárek. Vložte do" balení " vstupenky na fotbalový zápas, dárkový certifikát, letenky - cokoliv! Ponožky si můžete vybrat od PupSocks, na které potisknete vaší společnou fotku. Ty vám budou sloužit nejenom jako hezký obal, ale taky jako dálší krásný dárek pro miláčka.