5 tipů na výlety se psy

5 tipů na výlety se psy

Váš mazlíček potřebuje hodně pozornosti, ale také spoustu svobody pro fyzický a psychologický vývoj. Pejsci musí komunikovat mezi sebou, hrát si, běhat a poznávat nové pachy. Nápady na výlety se psem po celé republice Vám přináší PupSocks.cz!

181173045_1136053843559194_4497447112115073967_n

 

1. Skryjská jezírka

Jsou to dvě jezírka, které se nachází v údolí Zbirožského potoka nedaleko obce Skryje. Krásná příroda, vodopády, jezera jsou ideální pro jarní výlet s pejskem. Navíc Skryjská jezírka jsou návštěvníkům volně přístupná po celý rok!

2. Hostivařský lesopark

Hostivařský lesopark je rekreačním zázemím pro obyvatele hlavního města republiky. Výhodou je také to, že v lesoparku najdete volně přístupné piknikové místo s ohništěm, kde si můžete užit grilování. Je to rozhodně skvělý nápad, jak strávit víkend užitečně pro pejska a příjemně pro Vás.

3. Přírodní park Říčky

Přírodní park Říčky se nachází nedaleko Moravského krasu. Jedná se o lesnaté území, ve kterém se zachovaly vzácné aluviální louky s řadou vzácných druhů rostlin. Tento výlet bude záručně zajímavý jak pro Vás, tak pro vašeho mazlíčka!

4. Naučná stezka Karla Klostermanna

Trasa naučné Klostermannovy stezky začíná na parkovišti u informačního střediska Národního parku Šumava na Rokytě. Pokud máte malé děti, tento nápad na výlet bude absolutně ideální, protože Klostermannova stezka měří 4 km a má 6 zastávek s informačními panely, které především seznamují s „básníkem Šumavy“ Karlem Klostermannem.

5. Hruboskalské skalní město

Nedaleko Turnova v Českém ráji se nachází oblast zvaná jako Hruboskalské skalní město. Rokle a soutěsky na okraji vytváří romantická zákoutí, kterého si můžete užit společně se svým mazlíčkem a taky miláčkem!

 

Avšak si nezapomeňte na to, že výlet nebo procházka je nejenom zábavou, ale také musí být bezpečná pro pejska a jeho majitele. Pokud s sebou máte pytlíky na exkrementy, náhubek, vodítko, obojek a pamlsky, nemusíte se bát za dodržování pořádku a pravidel chování na veřejnosti. Až se postaráte o pejska, nezapomeňte si i na sebe! Připravte se na jarní výlety s pestrými ponožkami s vlastním potiskem od PupSocks.cz!