5 tipů na výlety se psy

5 tipů na výlety se psy

Váš mazlíček potřebuje hodně pozornosti, ale také spoustu svobody pro fyzický a psychologický vývoj. Pejsci musí komunikovat mezi sebou, hrát si, běhat a poznávat nové pachy. Nápady na výlety se psem po celé republice Vám přináší PupSocks.cz!

181173045_1136053843559194_4497447112115073967_n

 

1. Skryjská jezírka

Jsou to dvě jezírka, které se nachází v údolí Zbirožského potoka nedaleko obce Skryje. Krásná příroda, vodopády, jezera jsou ideální pro jarní výlet s pejskem. Navíc Skryjská jezírka jsou návštěvníkům volně přístupná po celý rok!

2. Hostivařský lesopark

Hostivařský lesopark je rekreačním zázemím pro obyvatele hlavního města republiky. Výhodou je také to, že v lesoparku najdete volně přístupné piknikové místo s ohništěm, kde si můžete užit grilování. Je to rozhodně skvělý nápad, jak strávit víkend užitečně pro pejska a příjemně pro Vás.

3. Přírodní park Říčky

Přírodní park Říčky se nachází nedaleko Moravského krasu. Jedná se o lesnaté území, ve kterém se zachovaly vzácné aluviální louky s řadou vzácných druhů rostlin. Tento výlet bude záručně zajímavý jak pro Vás, tak pro vašeho mazlíčka!

4. Naučná stezka Karla Klostermanna

Trasa naučné Klostermannovy stezky začíná na parkovišti u informačního střediska Národního parku Šumava na Rokytě. Pokud máte malé děti, tento nápad na výlet bude absolutně ideální, protože Klostermannova stezka měří 4 km a má 6 zastávek s informačními panely, které především seznamují s „básníkem Šumavy“ Karlem Klostermannem.

5. Hruboskalské skalní město

Nedaleko Turnova v Českém ráji se nachází oblast zvaná jako Hruboskalské skalní město. Rokle a soutěsky na okraji vytváří romantická zákoutí, kterého si můžete užit společně se svým mazlíčkem a taky miláčkem!

 

Avšak si nezapomeňte na to, že výlet nebo procházka je nejenom zábavou, ale také musí být bezpečná pro pejska a jeho majitele. Pokud s sebou máte pytlíky na exkrementy, náhubek, vodítko, obojek a pamlsky, nemusíte se bát za dodržování pořádku a pravidel chování na veřejnosti. Až se postaráte o pejska, nezapomeňte si i na sebe! Připravte se na jarní výlety s pestrými ponožkami s vlastním potiskem od PupSocks.cz!

Přihlaste se prosím znovu

Omlouváme se, ale Váš CSRF token pravděpodobně vypršel. Abychom mohli udržet Vaši bezpečnost na co největší úrovni potřebujeme, abyste se znovu přihlásili.

Děkujeme za pochopení.

Přihlášení